Nejste přihlášený. Pro využití všech možností obchodu Vám doporučujeme se přihlásit. Naše kamenná prodejna má dnes zavřeno.
 • Vážení zákazníci. Z důvodu letních dovolených bude v termínu níže prodejna uzavřena. Eshop bude pro Vás stále pracovat a objednávky budou vyřizovány.

  Výdej Zásilkovny stále v provozu!

  17.7. - 25.7. ZAVŘENO    Přejeme Vám krásné léto.

  Telefon do firmy Profiplants?  Nový bazar PROFIPLANTS

  Náš obchod Profiplants v Praze

  Nejsme jen nějaká výdejna zboží, či elektronický obchod, kde než se něco dozvíte, tak musíte napsat desítky e-mailů. Jsme také kamenný obchod v Praze, kde najdete vždy odborníky, kteří Vám pomohou s každým problémem. Pokud nebudete vědět jak na akvaristiku, vždy se Vás ujme personál, který danou problematiku studuje celý život, a  není to tedy jen prodavač - podavač. Náš přístup je takový, že pokud si chcete koupit věc, o které prodavač není přesvědčen, že ji využijete, tak Vám to hned řekne a nebude jen kývat a podávat zboží. Chceme, aby se Vám v akvaristice dařilo, a ne abyste kupovali spoustu zbytečností, které nepotřebujete. Tomu se u nás diví spousta zákazníků, a říkají, že přicházíme "o kšeft", ale není tomu tak. Později zjistíte, že se na naše rady můžete spolehnout, a budete se k nám rádi vracet - alespoň tak nám to říkají naši zákazníci, a spoustu jich známe za ty roky již velmi dobře. Budeme tedy rádi, pokud budete jedním z nich, protože později se sami přesvědčíte, že Vás nebudeme omračovat nesmysly, ale konstruktivním přístupem k akvaristice. Naším heslem není vydělej za každou cenu, ale hlavní prioritou u nás je, aby Vám rostliny rostly. Jen tak je možno dlouhodobě udržet akvaristický obchod v chodu, jiná cesta není.

   

  Nejsme jen e-shop, nebo výdejna, ale i kamenný obchod s akvaristickým zbožím zaměřený na živé rostliny. Na prodejně najdete přes 4000 položek, další jsou ve skladu, a ty je možno po objednání přesunout na prodejnu k odběru. Za pultem najdete odborníky, kteří se dlouhá léta živí pěstováním rostlin a tropických rybek. Dostanete tak okamžitě odpovědi i na ty nejsložitější otázky.
  Prostory pro pěstování rostlin má firma Profiplants hned vedle prodejny. Některé eshopy Vás balamutí, kolik mají pěstíren na rostliny a přitom žádné rostliny neprodukují. U nás můžeme prostory vážným zájemcům přímo ukázat. Produkce firmy Profiplants je opravdová, a v místě, kde rostliny koupíte také vyrostly, takže čerstvost ani lepší být nemůže. Rostliny se tak nepřevážejí  z místa na místo, protože tím rostliny samozřejmě trpí. Po ruce je tedy doslova tisíce kusů rostlin a to bez jakékoliv nadsázky. Na namnožení novinek pracuje každý den včetně sobot a nedělí tým zkušených laborantů, proto máme i hodně nových druhů rostlin.
  Rostliny česká firma Profiplants pěstuje převážně technikou in-vitro, což doslova přeloženo znamená 've skle'. Doba však pokročila, a sklo bylo nahrazeno odolnými plasty, které snesou sterilaci. Rostliny pěstované touto metodou jsou doslova sterilní, jedná se o přesné klony původních matečních rostlin. Přesné postupy pěstování si firma Profiplants samozřejmě chrání, stejně jako je tomu například u receptu slavného nápoje Coca-Cola.
  Až budete potřebovat rostliny do akvária, hnojivo pro Vaše rostliny, techniku či nějakou radu, tak již víte, kam zajít. Sídlíme přímo na hlavním tahu D1 v Praze, ulice 5.května 61 - Praha 4. Metrem můžete přiject také na stanici Vyšehrad, a těch pár metrů již dojdete pěšky. Těší se ná Vás celý tým odborníků firmy Profiplants. Otevírací doba je na každé stránce úplně dole.

  V galerii naleznete pár fotografií, které Vám ukáží i prostory, kam se zákazník nedostane.

Bazar
Facebook