Nejste přihlášený. Pro využití všech možností obchodu Vám doporučujeme se přihlásit. Naše kamenná prodejna dnes otevírá od 10:00 a zavírá v 13:00.
 • Provoz nepřerušen, do prodejny je vstup povolen pouze se zakrytým obličejem pomocí roušky, šály či šátku. Naše prodejna je dnes 26.3.2020 otevřena 13-20 hodin, spadá do vyjímky vládního nařízení krizového zákona.  Zásilkovna v souvislosti s nákazou zrušila příjem hotovosti, balíček na dobírku lze zaplatit pouze kartou. GLS vozí pouze balíky již zaplacené. Tolerujte prosím drobné zdržení zásilek.

  Jsme hodně přetíženi, omezte prosím své dotazy na minimum. Rostliny odesíláme PO - ST.  Volejte POUZE v době otevření prodejny.

  Náš obchod Profiplants v Praze

  Nejsme jen nějaká výdejna zboží, či elektronický obchod, kde než se něco dozvíte, tak musíte napsat desítky e-mailů. Jsme také kamenný obchod v Praze, kde najdete vždy odborníky, kteří Vám pomohou s každým problémem. Pokud nebudete vědět jak na akvaristiku, vždy se Vás ujme personál, který danou problematiku studuje celý život, a  není to tedy jen prodavač - podavač. Náš přístup je takový, že pokud si chcete koupit věc, o které prodavač není přesvědčen, že ji využijete, tak Vám to hned řekne a nebude jen kývat a podávat zboží. Chceme, aby se Vám v akvaristice dařilo, a ne abyste kupovali spoustu zbytečností, které nepotřebujete. Tomu se u nás diví spousta zákazníků, a říkají, že přicházíme "o kšeft", ale není tomu tak. Později zjistíte, že se na naše rady se můžete spolehnout, a budete se k nám rádi vracet - alespoň tak nám to říkají naši zákazníci, a spoustu jich známe za ty roky již velmi dobře. Budeme tedy rádi, pokud budete jedním z nich, protože později se sami se přesvědčíte, že Vás nebudeme omračovat nesmysly, ale konstruktivním přístupem k akvaristice. Naším heslem není vydělej za každou cenu, ale hlavní prioritou u nás je, aby Vám rostliny rostly. Jen tak je možno dlouhodobě udržet akvaristický obchod v chodu, jiná cesta není.

   

  Nejsme jen e-shop, nebo výdejna, ale i kamenný obchod s akvaristickým zbožím zaměřený na živé rostliny. Na prodejně najdete přes 2000 položek, další jsou ve skladu, a ty je možno po objednání přesunout na prodejnu k odběru. Za pultem najdete odborníky, kteří se dlouhá léta živí pěstováním rostlin a tropických rybek. Dostanete tak okamžitě odpovědi i na ty nejsložitější otázky.
  Prostory pro pěstování rostlin má firma Profiplants hned vedle prodejny. Některé eshopy Vás balamutí, kolik mají pěstíren na rostliny a přitom žádné rostliny neprodukují. U nás můžeme prostory vážným zájemcům přímo ukázat. Produkce firmy Profiplants je opravdová, a v místě, kde rostliny koupíte také vyrostly, takže čerstvost ani lepší být nemůže. Rostliny se tak nepřevážejí  z místa na místo, protože tím rostliny samozřejmě trpí. Po ruce je tedy doslova tisíce kusů rostlin a to bez jakékoliv nadsázky. Na namnožení novinek pracuje každý den včetně sobot a nedělí tým zkušených laborantů, proto máme i hodně nových druhů rostlin.
  Rostliny česká firma Profiplants pěstuje převážně technikou in-vitro, což doslova přeloženo znamená 've skle'. Doba však pokročila, a sklo bylo nahrazeno odolnými plasty, které snesou sterilaci. Rostliny pěstované touto metodou jsou doslova sterilní, jedná se o přesné klony původních matečních rostlin. Přesné postupy pěstování si firma Profiplants samozřejmě chrání, stejně jako je tomu například u receptu slavného nápoje Coca-Cola.
  Až budete potřebovat rostliny do akvária, hnojivo pro Vaše rostliny, techniku či nějakou radu, tak již víte, kam zajít. Sídlíme přímo na hlavním tahu D1 v Praze, ulice 5.května 61 - Praha 4. Metrem můžete přiject také na stanici Vyšehrad, a těch pár metrů již dojdete pěšky. Těší se ná Vás celý tým odborníků firmy Profiplants. Otevírací doba je na každé stránce úplně dole.

  V galerii naleznete pár fotografií, které Vám ukáží i prostory, kam se zákazník nedostane.