Nejste přihlášený. Pro využití všech možností obchodu Vám doporučujeme se přihlásit. Naše kamenná prodejna má dnes zavřeno, ale nezoufejte, otevíráme opět zítra od 13:00 do 18:00.
 • Ve středu 28.9.2022 je Státní svátek a je zavřeno.
  O víkendu je otevřeno 10 - 13 hodin.
  Rostliny odesíláme tento týden pouze v pondělí a úterý.
  Nový bazar PROFIPLANTS je ZDE
  Telefon do firmy Profiplants?

  On-line lektor akvaristiky a videoškola + členství v klubu Profiplants®

  O tuto službu si již několik let píšete, a nyní je to tady! Každý den nás zahrnujete stovkami dotazů, které přímo nesouvisí s prodejem, a je velmi obtížné a časově velmi náročné na všechny dotazy odpovídat, protože jich bývá denně i několik set. Proto jsme se rozhodli udělat tuto videoškolu akvaristiky, kde se volně můžete ptát, a je jen na Vás, jakou výši členství a tím i výhod zvolíte. 

  Napadlo Vás třeba, kdy byla rozmnožena první ryba v zajetí? Co je to Estimative Index? Jak se dříve topilo v akváriích, když nebyla elektrická topítka? Proč je paví oko nesmírně složitá disciplína na výstavu? Je dobrý nápad živit se prodejem ryb? Jak hnojíme rostliny ve firmě Profiplants? Kolik rostlin a mechů existuje? Je lepší mořské, nebo sladkovodní akvárium? To vše se můžete dozvědět v živých přenosech, kde se přímo pomocí klávesnice Vašeho počítače můžete ptát. Odpovídat bude velmi zkušený akvarista, a šéf firmy Profiplants®. Neslibujeme, že z Vás bude za rok profesionální akvarista, ale Vaše vědomosti se začnou strmě prohlubovat, a získáte je mnohem dříve, než čtením dezinformačních článků na webu. A co říká lektor, který Vám bude přednášet pomocí živého obrazu? : Jeden rok v profesionální pěstírně akvarijních ryb nebo rostlin naučí akvaristu více, než 30 let doma u pěti či deseti akvárií. Jinými slovy: Praxe, praxe a praxe.

  Napadlo Vás něco v této souvislosti? Napište nám!

  Zajímá nás, který den by měl živý přenos probíhat, předběžně to bude sobota kolem 18 - 19 hodiny a bude trvat cca 45 - 60 minut. Představovali byste si nějaké další či jiné výhody členství? Napadá Vás něco v této souvislosti? Budeme moc rádi, pokud nám dáte vědět na [email protected] - nejlepší nápady odměníme živým přenosem zdarma.

  Jak to celé bude fungovat?

  Členství v klubu Profiplants® bude placené. Každý zájemce si může zvolit ze čtyř měsíčních poplatků, a podle toho bude moci využívat určité výhody.

  I.stupeň členství 99 Kč / měsíc, při platbě na rok dopředu cena 990 Kč.

  On-line videoporadna - minimálně dvakrát měsíčně živý přenos na Váš počítač v délce cca 45 - 60 minut, kde se pomocí klávesnice můžete libovolně ptát na to, co vás zajímá. Odpověď tedy dostanete živě v přímém přenosu.

  II.stupeň členství 199 Kč / měsíc, při platbě na rok dopředu cena 2100 Kč.

  Žluté členství -  5 písemných otázek přes speciální chráněné rozhraní měsíčně s garantovanou odpovědí do 3 dnů, většinou ještě ten den. On-line videoporadna - minimálně dvakrát měsíčně živý přenos na Váš počítač v délce cca 45 - 60 minut, kde se pomocí klávesnice můžete libovolně ptát na to, co vás zajímá. Odpověď tedy dostanete živě v přímém přenosu. Sleva na hnojiva a rostliny 3% z produkce firmy Profiplants. Ten kdo má již zákaznickou kartu, slevy se sčítají. Vstup do placené členské sekce videí, kde najdete spoustu dalších tipů a návodů. Tuto sekci právě připravujeme.

  III.stupeň členství 499 Kč / měsíc, při platbě na rok dopředu cena 5500 Kč.

  Červené členství - všechny výše zmíněné výhody + telefonická podpora podle potřeby max 15 minut měsíčně + sleva na hnojiva a rostliny 5% z produkce firmy Profiplants. Ten kdo má již zákaznickou kartu, slevy se sčítají. Vstup do placené členské sekce videí, kde najdete spoustu dalších tipů a návodů. Tuto sekci právě připravujeme.

  IV.stupeň členství - VIP člen klubu Profiplants® 699 Kč / měsíc, při platbě na rok dopředu cena 7800 Kč.

  všechny výše zmíněné výhody + telefonická podpora podle potřeby max 30 minut měsíčně + sleva na hnojiva a rostliny 10% z produkce firmy Profiplants. Ten kdo má již zákaznickou kartu, slevy se sčítají. Vstup do placené členské sekce videí, kde najdete spoustu dalších tipů a návodů. Tuto sekci právě připravujeme.

  • Platby lze kdykoli zrušit.
  • Členství lze kdykoliv navýšit na vyšší stupeň.
  • Poplatky za členství nelze vrátit, je třeba je vyčerpat.
  • Provozovatel může výhody změnit k lepšímu.
  • Každý člen si živý přenos může prohlédnout ze záznamu.
  • Členství je aktivováno dnem zaplacení - po připsání platby na náš účet. Od toho dne je členství zaplaceno na jeden měsíc, nebo rok.
  • Pokud si členství zaplatíte dopředu, tak odpočet do další platby je zahájen až při prvním přímém přenosu, v ten den bude celá služba vyhlášena za oficiálně zahájenou.
  • Přenosy se budou týkat jen sladkovodní akvaristiky, mořské jen velmi okrajově. Přednášející lektor dělá celých 50 let jen sladkovodní akvaristiku, mořskou jen asi ze 3%.
  • Slevy se netýkají našich velkoobchodních partnerů, ti mají jiné bonusy.

  Nejčastější otázky:

  Kdy začínáme?

  V současné době probíhají testy živého přenosu, a programátoři usilovně pracují na tom, aby Vaše členství bylo plně automatizováno, a aby se členství dalo zaplatit přes rozhraní našeho webu + mnoho dalších technických věcí s tím spojených. Datum pro první přímý přenos zatím není stanoven, předběžně je zamýšlen v měsíci září / říjen 2022.

  Jak bude živý přenos probíhat?

  Před začátkem vysílání obdrží každý člen link pro připojení. Každý člen se může připojit pouze jedním počítačem. Pro připojení, které bude probíhat přes youtube je třeba mít na youtube svůj účet. Během živého přenosu může každý účastník posílat dotazy přes klávesnici svého počítače. Počet dotazů není omezem. Lektor na došlé dotazy postupně odpovídá v přímém - živém přenosu.

  Ještě něco připravujete?

  Ano, například připravujeme seriál jak začít s akvaristikou od začátku, tedy jak se postupně stát opravdovým a samostatně přemýšlejícím akvaristou. V případě zájmu také zvažujeme přímý přenos dělat každý týden, tedy každou sobotu večer.

  Proč je členství placené?

  Určitě to není proto, aby lektor potažmo firma zbohatla a topila se v penězích. Na druhou stranu je třeba si uvědomit, že také přenosy něco stojí, něco stojí naprogramování webu a tak je třeba, aby se alespoň tyto náklady vrátily. I když to na první pohled nevypadá, investice jde do stovek tisíc korun. Jen kamery, které používáme pro představení výrobků na youtube a následná technika pro zpracování videí vyjde na tolik co nový luxusní automobil. Dále je třeba zaplatit živou technickou podporu ve studiu a podobně. I o tom si v přímém přenosu můžeme popovídat.

  Jsem úplný začátečník, a bojím se, že když se na něco zeptám, že se mi ostatní budou smát, když se na něco nevědomky hloupě zeptám! Bojím se tedy přihlásit do členství!

  Pouze lektor a několik jeho spolupracovníků bude vědět kdo se ptá, a věřte, že lektor již viděl v akvaristice takové věci, o který se Vám ani nezdá, ale nikdo se Vám smát nebude. Lektor se bude snažit odpovědět všem korektně a nikoho neshazovat. Firma Profiplants® velmi striktně dodržuje zásady GDPR. Jsou to zbytečné obavy, vytvořte si na youtube účet, kde není Vaše jméno, a tím zůstanete pro ostatní v anonymitě. Pouze lektor bude vědět, kdo je pod kterým účtem, a při přenosech každého bude oslovovat tak, jak bude jeho přezdívka či jméno zalogováno na youtube. Příklad: na youtube si vytvořím login [email protected] a ostatní účastníci tak uvidí, že se ptá [email protected], a nic jiného. Lektor vás bude oslovovat "Petře" a je to.

  Může lektor zablokovat někoho, kdo třeba během přímého přenosu bude dávat reklamy či něco nevhodného do diskuse?

  Na toto bude bdít během přímého přenosu hned několik programátorů. Takový člen bude ihned zablokován.

  Nebylo by lepší udělat přímo klub, kde bychom se každý týden nebo 14 dní scházeli?

  Ne, nebylo. Již máme mnoho členů i v zahraničí, a po celém Česku i na Slovensku. Ne každý má v určitou chvíli čas, a je určitě lepší si na služební cestě nebo doma otevřít notebook a diskutovat, než jezdit stovky kilometrů. Navíc každý člen si celý živý přenos může později prohlédnout ze záznamu.

  Mohu v diskusi s lektorem nesouhlasit?

  Ano, samozřejmě, o tom to je. Ani lektor není bůh, jen má asi 50 let praxe, z toho 35 let jako profesionál.

  Lze diskutovat i o rybách? Firma Profiplants je známá spíše rostlinami.

  Ano, lektor do roku 2002 vlastnil jednu z největších pěstíren akvarijních ryb v České republice. Toho roku ji vzala povodeň.

  Co když se mi lektor nebude líbit?

  Lektor je tam proto, aby Vás něco naučil, ne aby se Vám líbil. Jeho obličej si můžete na obrazovce přelepit. Na škole jste si také paní učitelku, či pana učitele nevybírali.

  Na notebooku mám kameru. Uvidí mě lektor?

  Ne neuvidí, je to technicky nemožné. Samozřejmě, že po technické stránce by to šlo, ale tak jak je přímý přenos koncipován to nejde. Lektor před sebou vidí kamery, display s otázkami, spoustu světel a několik spolupracovníků, kteří zajišťují přenos obrazu, zvuku a jiné technické potřebnosti.

  V popisu píšete, že přímý přenos bude trvat 45 - 60 minut. Jak dlouhý tedy skutečně bude?

  Záleží na zájmu. Není vyloučeno, že v případě velkého množství otázek bude přímý přenos trvat třeba 2 hodiny.

  Plánujete zvát nějaké hosty do tohoto živéhom přenosu?

  Ano, plánujeme. V současné době již prvního hosta - český mladý a známý zpěvák a zároveň zapálený akvarista by mohl být ještě tento rok viděn v našem studiu.

  Jsem technický typ - už jste zkoušeli přímý přenos?

  Ano, již několikrát. Vybraní zákaznící a přátelé sledovali zkušební přenos v Kazachstánu, v USA, v Indonézii i v Česku a na Slovensku. Jelikož jde o jednostanný hovor, problémy se spožděním nebyly.

  Co když si lektor bude muset odskočit na onu místnost? Přeci jen se to stát může.

  I na to jsme mysleli. Lektor jednoduše vyhlásí třeba tříminutovou pauzu.

  S lektorem se znám osobně, a tykám si s ním. Mohu mu při přímém přenosu tykat?

  Každý kdo chce může lektorovi tykat, lektora to nijak neuráží. Kdo bude lektorovi tykat, také mu bude tykat, a kdo bude lektorovi vykat, lektor mu bude také vykat. Tykat lektorovi může třeba i 12-ti letý chlapec. Lektor bere všechny bez rozdílu jako přátele akvaristiky, a tím i své kolegy.

  Proč to vlastně děláte? Vím, že na tom nezbohatnete, tak proč?

  Dlouhé roky lektora mrzí, že není možné odpovídat na všechny došlé dotazy po mejlu, kterých chodí doslova stovky. Jelikož se mejly hodně opakují, a desítky akvaristů se ptají na to samé, tak toto nám přijde jako dobrý nápad v propagaci jednoho z nejsložitějších koníčků, jakým akvaristika bezesporu je.

   

  Vaše otázky zde postupně doplňujeme.

  Napadlo Vás něco v této souvislosti? Napište nám!

   

  Zajímá nás, který den by měl živý přenos probíhat, předběžně to bude sobota kolem 18 - 19 hodiny a bude trvat cca 45 - 60 minut. Představovali byste si nějaké další či jiné výhody členství? Napadá Vás něco v této souvislosti? Budeme moc rádi, pokud nám dáte vědět na [email protected] - nejlepší nápady odměníme živým přenosem zdarma.

   

   

Bazar
Facebook