Nejste přihlášený. Pro využití všech možností obchodu Vám doporučujeme se přihlásit. Naše kamenná prodejna dnes otevírá od 13:00 a zavírá v 18:00.
 • Zbývá cca 9 dní, abyste balík dostali do vánoc.... Živé zboží zasíláme kvůli velkému zpoždění všech dopravců jen PO - ST, na Slovensko jen PO-UT.  Prodejní doba je uvedena na této straně úplně dole. Volejte POUZE v době otevření prodejny.

  Soutěž o 3000 Kč za Váš nápad!

   

  Dnes 7.12.2018 byli vylosováni tři výherci soutěže, kterou vyhlásila firma Profiplants s.r.o.
   
  Do soutěže přišlo 3211 nápadů, a za všechny děkujeme. Nebylo jednoduché vylosovat ty nejlepší, mnoho se jich opakovalo. Avšak tady jsou výherci:
   
  1) Nejlepší programátorský nápad - pan Michal Maleňák
   
  2) Nejlepší návrh na nové zboží (všechny nápady na nové výrobky, které Vám na našem webu chybí) nebo návrh na nové instruktážní video - paní Anna Konečná
   
  3) Nejkurióznější, ale proveditelný nápad pro naši firmu - pan Simon Chadraba
   
  Všem výhercům gratulujeme, a prosíme je aby nám zaslali přes stejný email, jako uvedli v soutěži číslo účtu, pro zaslání výhry.

   

  Jistě jste již projeli spoustu eshopů, a z některých Vám v hlavě uvízla dobrá myšlenka. Proč se o ni s námi nepodělit? Pokud jste našimi zákazníky již delší dobu, jistě jste přišli na něco, co byste rádi vylepšili, nebo změnili. Toto je právě příležitost pro Vás, a hned za prachy....

  Stačí na našem webu v levém sloupci dole kliknout na tlačítko "Podělit se o nápad" , vypsat do kolonky Váš nápad a odeslat. Za týden vybereme 3 nejlepší a odměníme je tisícovkou. Žádné kupóny, nebo slevy, prostě litr, talíř, nebo Smetanu jak se lidově říká dostanete přímo do ruky či na účet. Čím více nápadů pošlete, tím větší je šance na výhru.

   

  Nápady rozdělíme do třech kategorií:

  1) Nejlepší programátorský nápad (všechny nápady na chod našeho webu)

  2) Nejlepší návrh na nové zboží (všechny nápady na nové výrobky, které Vám na našem webu chybí) nebo návrh na nové instruktážní video.

  3) Nejkurioznější, ale proveditelný nápad pro naši firmu

   

   

   

   

  Jednoduché? Tak pište, naši programátoři společně s vedením firmy Profiplants s.r.o. Všechny Vaše nápady a návrhy pečlivě posoudí, a v pátek 7.12.2018 na Facebooku vypíšeme 3 výherce. Do slosování se počítají pouze nápady, které vložíte přes tlačítko "Podělit se o nápad". Toto tlačítko najdete na teto straně v levém sloupci dole.