Nejste přihlášený. Pro využití všech možností obchodu Vám doporučujeme se přihlásit. Naše kamenná prodejna dnes otevírá od 13:00 a zavírá v 18:00.
 • Rostliny odesíláme PO-ST.
  Provoz prodejny na této stránce úplně dole.
  Od 1.3.21 je zakázán prodej živých zvířat, lze je zakoupit pouze po internetové objednávce.
  V současné době nejsou u některých hnojiv Profiplants pumpičky, proto jsou některá hnojiva dodávána pouze s víčkem.
  Telefon do firmy PROFIPLANTS?

  Odeslání vzorku vody přes dopravce Zásilkovna

  Jak dostat vzorek vody co nejpohodlněji do laboratoře firmy PROFIPLANTS® ?

  Je to velmi jednoduché: Vyberte dopravu vzorku přes Zásilkovnu. Vzorek vody zabalte tak, aby nemohlo dojít k vytečení vody, a odneste jej na nejbližší odběrné místo Zásilkovny.

  Nic na balík nepíšete, nic nevyplňujete. U přepážky řeknete tajný kód, který Vám po zaplacení objednávky odešleme e-mailem, a své ctěné jméno. Své jméno sdělujete jen kvůli tomu, abychom věděli, kdo nám balíček posílá. Obsluha v Zásilkovně od Vás balíček převezme, a to je vše. Vzorek vody se k nám dostane většinou do druhého dne, nejpozději do dvou pracovních dní. Láhev by měla být vždy plná, bez vzduchové bubliny. Není třeba nám odeslaný balíček hlásit, vše ostatní vyřídí počítače naší firmy, které balíček neustále sledují, a dříve, než ze Zásilkovny odejdete to již naše laboratoř bude vědět.

  Cena z ČR i Slovenska je 59.- Kč včetně DPH. Pokud tuto dopravu nechcete využít, tak samozřejmě nemusíte, a můžete jej poslat jiným způsobem, avšak odeslání bude pravděpodobně vždy dražší. 

  Platí pro Českou a Slovenskou republiku.