Nejste přihlášený. Pro využití všech možností obchodu Vám doporučujeme se přihlásit. Naše kamenná prodejna dnes otevírá od 13:00 a zavírá v 18:00.
 • Rostliny odesíláme PO-ST.
  Provoz prodejny na této stránce úplně dole.
  Od 1.3.21 je zakázán prodej živých zvířat, lze je zakoupit pouze po internetové objednávce.
  V současné době nejsou u některých hnojiv Profiplants pumpičky, proto jsou některá hnojiva dodávána pouze s víčkem.
  Telefon do firmy PROFIPLANTS?

  Jak zabalit vzorek pro měření vody

  Kdy vodu z akvária odebrat?

   

  Vodu odeberte těsně před výměnou vody. Odebraný vzorek vydrží v lahvi bez degradace i mnoho dní až týdnů.

  Jak odebrat a připravit vzorek vody pro laboratoř?

  Je třeba si uvědomit, že lahvička pro transport vzorku vody do laboratoře může velmi ovlivnit naměřené výsledky, a to v některých případech až o desítky %. Proto je třeba lahvičku vybírat velmi pečlivě a zvážit její dopad na konečný vysledek měření. Postačí PET láhev od sodovky či minerálky několikrát propláchnutá akvarijní vodou. Neposílejte vzorky ve skleněných lahvích, lahvích od kompotů a okurek atd. Lahvička pro transport vzorku musí být vždy úplně plná s co nejmenší vzduchovou bublinou. Vzorek vody nesmí být zakalen ani zabarven. Viditelně a nesmazatelně na láhev napište vzorek 1vzorek 2, nebo akvárium obývák a podobně, a vyznačte Vaše jméno, či číslo objednávky.

  Kolik vody potřebuji?

  Přesný objem vody vypočítá objednávkový systém, a uvidíte jej ve Vaší objednávce. Nejčastěji je to 20 až 50 ml na každý testovaný prvek. Množství vody je vždy lépe naddimenzovat, protože  laboratoř při neobvyklém výsledku měření opakuje test několika dalšími ověřovacími postupy, pokud je však vody málo, tak to provést nelze. Dostatečné množství pro jakýkoliv balíček je 500 ml testované vody, ideální množství je vždy 1 litr.

  Kam vzorek odeslat?

  Vzorek vody zašlete na adresu: Profiplants s.r.o. - laboratoř, 5.května 61, Praha 4, 14000  Pokud chcete dopravit vzorek vody osobně, doneste jej na prodejnu, a měření můžete zaplatit při předání vzorku. - mapaPřímo do laboratoře zákazníci vzorky nenosí.

  Odeslání přes systém Zásilkovna - návod je v tomto odkazu.

  Odpovědi na nějčastější otázky naleznete v tomto odkazu.