Nejste přihlášený. Pro využití všech možností obchodu Vám doporučujeme se přihlásit. Naše kamenná prodejna dnes otevírá od 13:00 a zavírá v 18:00.
 • Rostliny odesíláme PO-ST.
  Provoz prodejny na této stránce úplně dole.
  Od 1.3.21 je zakázán prodej živých zvířat, lze je zakoupit pouze po internetové objednávce.
  V současné době nejsou u některých hnojiv Profiplants pumpičky, proto jsou některá hnojiva dodávána pouze s víčkem.
  Telefon do firmy PROFIPLANTS?

  Sběr vzorků vody po celé Evropě a vznik mapy.

  ! Výzva – pomozte nám !

  Zajímá Vás, jaká Vám teče voda z kohoutku? Jedete k nám na prodejnu, a můžete vzít vzorek Vaší vody, kterou běžně používáte? A proč to dělat? Pozor, vodu ze studní zdarma neměříme, ale pokud si vzorek vody ze studny zaplatíte, tak Vám ho do mapy na požádání rádi zaneseme.

  Jistě jste si všimli, že zveřejňovaná měření vodáren a podobných podniků bývají v mnoha místech nepřesná, a většinou v nich chybí ty nejpodstatnější parametry, které jsou pro akvaristiku třeba.

  Vzorek vody o obsahu alespoň 0,5 litru přineste v láhvi od minerálky, sodovky a podobně. Naplňte ji plnou, s co nejmenší bublinou vzduchu. Na vzorek napište souřadnice, či přesný název místa, přidejte informaci, či je to voda z vodovodního řadu, či studny. Za přinesení vzorku samozřejmě nic neplatíte, a zdarma tak získáte informaci o vodě, kterou používáte. Pokud nám cokoliv posíláte, budeme rádi za přiložení vzorku vody. Pokud máte svou práci několik km od bydliště, budeme rádi i za takovou vodu.  Za zaslání balíčku také nic neplatíte, jen nám napište, a pošleme Vám kód pro balíček, který jen podáte na jakémkoliv odběrném místě v Zásilkovně. Nic nebudete na balíček psát, jen řeknete v zásilkovně číslo, které Vám pošleme a to je vše.

  U každého vzorku budou měřeny jen některé parametry. Měření je dostupné na mapě, ZDE. Děkujeme všem za pomoc při sběru vzorků po celé Evropě! Pokud pojedete třeba někam na dovolenou, či služební cestu, budeme velmi rádi za vzorek vody odkudkoliv. Mezi prvními dokonce dorazil vzorek z Indonézie. :-)

  Mapu naleznete ZDE.

  POZOR!!!

  Respektujeme Vaše soukromí, proto pokud není vysloveně domluveno, nebude Vaše jméno u vzorku uvedeno. Na adrese, kde byl vzorek odebrán nemusí mít vlastní či obyvatel tohoto pozemku nic společného s odběrem vody.

  Adresa pro zasílání vzorků:

  PROFIPLANTS - laboratoř

  5.května 61

  Praha 4

  14000

  Czech republic

   

  Každou láhev nejlépe 0,5 litru označte co nejpřesnějším místem odběru (nejlépe pozice GPS), přidejte zdroj vody (vodovod, potok, jezero atd.) a přidejte své jméno, případně kontakt na Vás.

   

  Děkujeme, mapa je i pro Vás....